Office 2016 Key Office Professional Plus 2016 Genuine Original Key & Digital Download Activate both 32 / 64 bit version. Support all Languages Version microsoftwarestore Windows 10 Product Keys on sale now 70% off! Microsoft Store offers cheap Windows 10 Keys, Windows 7 Keys and Office 2013 Keys at lowest prices. https://www.parajumpersonlinesale.be parajumpers sale

Najlepsze mowy najlepszych mówców

 142740010

Zawsze podziwiałem ludzi, którzy bez skrępowania potrafią wyjść na scenę i gadać. Ale gadać tak, aby ich mowy były słuchane, zapamiętywane i cytowane. A jeśli okażą się inspirujące, wówczas możemy mówić o prawdziwym mistrzostwie. Bardzo chciałbym posiąść umiejętność inspirującego przemawiania. Swego czasu należałem nawet do klubu Toastmasters Leaders, w którym to członkowie uczą się występów publicznych. Bardzo ciekawe doświadczenie, które polecam wszystkim. 

Wracając do tematu – postanowiłem w tym wpisie pokazać Wam kilka przemówień, które zrobiły na mnie największe wrażenie. Podzieliłem je na kategorie i w każdej z kategorii wybrałem po jednym, najlepszym moim zdaniem wystąpieniu.

No to jedziemy:

NAJLEPSZE WYSTĄPIENIE MOTYWUJĄCE

Jacek Walkiewicz, Pełna moc możliwiości

Ta mowa to prawdziwy hit ostatnich tygodni. W ciągu miesiąca nastukała ponad 200 000 odsłon na YouTubie – to bardzo, bardzo dużo. Jak na mowę, która trwa aż 20 minut jest to wręcz kosmicznie dużo! Warto poświęcić te 20 minut i jej posłuchać. To niesamowite przeżycie. Jacek Walkiewicz mówi o rzeczach ważnych – o naszym podejściu do życia, marzeniach, spełnieniu. I czyni to w sposób niesłychanie błyskotliwy.

Jeśli chcecie zobaczyć i posłuchać Jacka Walkiewicz na żywo, to zapraszam Was na ten event 

NAJLEPSZE WYSTĄPIENIE HUMORYSTYCZNE

Pablo Francisco, Meksykańskie Kobiety

Ach te amerykańskie poczucie humoru… Formuła one-man show jest w USA szalenie popularna. Koleś wychodzi na scenę i mierzy się z publicznością. Publika może go zbluzgać (jeśli nie będzie zabawny) albo pokochać (jeśli zabawny będzie). Nie ma zasad, tematów tabu ani cenzury. Dla polskiego widza, przyzwyczajonego go grzecznych i kompletnie nieśmiesznych kabaretów, tego typu wystąpienia mogą okazać się szokiem. Szalenie zabawnym szokiem 🙂

Pablo Francisco jest mistrzem tej formuły. Scena to jego żywioł. Oczywiście nie uznaje żadnego tabu. Nabija się z mniejszości (z czarnoskórych, meksykanów), z kobiet, z polityków, z celebrytów. Jedzie po bandzie.

Jego niebywałym atutem są zdolności dźwiękonaśladowcze. Potrafi świetnie naśladować różne dźwięki i udawać głosy innych osób. Posłuchajcie jednego z jego najśmieszniejszych wystąpień, w którym to nabija się z meksykańskich kobiet:

NAJLEPSZE WYSTĄPIENIE SPORTOWE

Co by uniknąć powtórki kategorii i nie napisać kolejnego motywującego 🙂

Trener motywujący drużynę przed ważnym meczem, Jestem zwycięzcą!

Oto odpowiedź dlaczego Ameryka podbiła świat. Od dziecka wpajało się tam ludziom, że są zwycięzcami, że są najwspanialszym i najmocniejszym narodem świata. Nie było tam nieustannego samobiczowania, wspominania klęsk i męczeństwa. Nikt nie kręcił kolejnego Pokłosia za publiczne pieniądze i nie wmawiał narodowi, że jest zły, gnuśny i słaby.Nie. Przekaz był zupełnie inny – Ameryka jest wielka.

I dlatego zwyciężyła i wciąż pozostaje najwspanialszym krajem na świecie.

Odbiegam trochę od tematu, więc po prostu zaproszę Was do obejrzenia tej mowy. Jeśli czujecie się źle, jesteście zdemotywowani i ogólnie zniechęceni, to polecam odpalenie tego filmiku i krzyczenie razem z zawodnikami: I’M A CHAMPION! Satysfakcja gwarantowana.

NAJLEPSZE WYSTĄPIENIE POLITYCZNE

Margaret Thatcher, Nie ma czegoś takiego jak pieniądze publiczne

Żelazna Dama mówi o rzeczach oczywistych, ale jakże często ludzie kompletnie nie zdają sobie z nich sprawy. Z nienaganną angielską kurtuazją i wspaniałym akcentem. Słuchanie najtwardszej kobiety w historii polityki jest prawdziwą przyjemnością:

I NA KONIEC KILKA NAJLEPSZYCH WYSTĄPIEŃ FILMOWYCH

Sylvester Stallone w filmie Rocky Balboa, motywujący swojego syna

Rocky Balboa to średni film, ale ta mowa jest wspaniała. Stallone gra bardzo autentycznie i przejmująco. Nakręca się, po to aby w pewnym momencie krzyczeć wprost na twarz swojego filmowego syna: „Tak robią tchórze, ale nie ty! Jesteś lepszy od nich!”.

To przemówienia nabiera szczególnego znaczenia jeśli weźmiemy pod uwagę kontekst osobisty – relacji Sly z jego najstarszym synem, którego to w lipcu 2012 roku znaleziono martwego. Ta scena jest bardzo autentyczna, Sly nie gra, ma się wrażenie jakby poprzez taśmę filmową mówił wprost do swojego prawdziwego syna. Nie wiem jak Wy, ale ja mam ciary:

Edward Norton, obrażający wszystkich i wszystko w 25 godzinie

Główny bohater spogląda w lustro i widzi napis „Fuck you”. To prowokuje go do pełnej żółci, wściekłości i bezsilności mowy. Wspaniałej mowy. Bardzo emocjonalnej, koncertowo zagranej, wulgarnej i poetyckiej zarazem.

Na koniec – Mel Gibson zagrzewający swoją armię do walki o wolność w Braveheart

Mowa legenda, klasyk kina. Gibsonowi udała się tu rzecz niezwykła – w jednym przemówieniu zawarł cały sens filmu – sens walki o wolność, czyli najważniejszą wartość w życiu, za którą ludzie gotowi są rzucić wszystko i pójść walczyć, zabijać i ginąć. Bo mogą zabrać nam wszystko, ale wolności nigdy!

I to by było na tyle. Wiem, że poprzez ten wpis absolutnie nie wyczerpałem tematu i bardzo wiele wspaniałych przemówień zostało tu pominiętych. Dlatego też zapraszam Was do dzielenia się wspaniałymi wystąpieniami w komentarzach.

Written by

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet