Office 2016 Key Office Professional Plus 2016 Genuine Original Key & Digital Download Activate both 32 / 64 bit version. Support all Languages Version microsoftwarestore Windows 10 Product Keys on sale now 70% off! Microsoft Store offers cheap Windows 10 Keys, Windows 7 Keys and Office 2013 Keys at lowest prices. https://www.parajumpersonlinesale.be parajumpers sale

THORGAL czyli magia dzieciństwa

Thorgal_łucznicy

Kto pamięta THORGALA, ten może nazywać siebie dzieckiem późnego PRL-u. Ja pamiętam dość dobrze. Kilka numerów w swoim pokoju miałem, przeczytałem je od deski do deski, choć za mały byłem aby wszystko zrozumieć.

Inne tomy wypożyczało się z biblioteki i z wypiekami na twarzy czytało się je przy biurku udając przed rodzicami, że się odrabia lekcje. Najbardziej w pamięci utkwił mi oczywiście tom pierwszy, czyli „Zdradzona czarodziejka”. Cóż się tam nie działo! Najpierw przykuty do skały i okaleczony Thorgal poprzysięga zemstę, potem pojawia się rudowłosa czarodziejka, karzeł i olbrzym, Wikingowie i dwie nieśmiertelne seksbomby mieszkające w podziemnym raju. Za dzieciaka to naprawdę robiło wrażenie!

ariciathorgal

73794637

Oczywiście gdyby nie oryginalna kreska Rosińskiego, na pewno bym się tak Thorgalem nie zachwycał. To w jaki sposób ten genialny rysownik oddaje charakter postaci czy też walkę jest czymś nieprawdopodobnym.

z15454945AA,Ksiezniczka-Slivia--bohaterka--Zdradzonej-czarodzi

Wspominam tę serię komiksów, bo niedawno ponownie się z nią zetknąłem. Szarpnąłem się i zaprenumerowałem. Dzięki temu co miesiąc docierają do mnie dwa kolejne pachnące tomy Thorgala. Obecnie jestem na 10-tym i muszę przyznać, że o ile 2-3 pierwsze tomy nie robiły na mnie aż takiego wrażenia jak kiedyś, to kolejne jak najbardziej. A już odkąd pojawia się (moja ulubiona postać) Kriss De Valnor intryga naprawdę zaczyna nabierać rumieńców.

10_30h

Tak czy siak powrót do Thorgala mogę swobodnie zaliczyć do udanego powrotu do przeszłości. Mam nadzieję, że producenci filmowi odkryją w końcu potencjał jaki kryje ten niezwykły komiks i zdecydują się zainwestować w superprodukcję z jego udziałem. Albo twórcy gier komputerowych – można było zrobić cuda z Wiedźminem, można powtórzyć to śmiało z Thorgalem, który w niczym mu nie ustępuje.

Written by

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet