Office 2016 Key Office Professional Plus 2016 Genuine Original Key & Digital Download Activate both 32 / 64 bit version. Support all Languages Version microsoftwarestore Windows 10 Product Keys on sale now 70% off! Microsoft Store offers cheap Windows 10 Keys, Windows 7 Keys and Office 2013 Keys at lowest prices. https://www.parajumpersonlinesale.be parajumpers sale

Najlepsze filmy 2014 roku

cinema-2014

Wskazówki nieuchronnie odmierzają czas. Kończy się 2014 rok, więc przed Wami małe podsumowanko. Oto TOP 10 najlepszych filmów tego roku według Kulturożercy. Zaznaczam od razu, że ranking jest dość mocno subiektywny i ograniczony tym co zdążyłem obejrzeć, a czego nie. Zabraknie więc w nim takich potencjalnych petard jak Interstellar czy Furia. Po prostu jeszcze nie zdążyłem się z nimi zaprzyjaźnić. 

Zaczynamy:

MIEJSCE 10

Zaginiona dziewczyna, reż David Fincher

84216144

Sprawny kryminał, zaskakujące zwroty akcji, klimacik, świetne aktorstwo. No po prostu pierwszorzędna filmowa robota. Jak na Finchera to jednak trochę mało, więc otwieram tym filmem moje podsumowanko. Moja recenzja Dziewczyny tutaj.

MIEJSCE 9

Lucy, reż. Luc Besson

lucy1

Wreszcie porządne, niegłupie i świetnie zrealizowane science fiction, no i powrót twórcy Nikity do formy.

MIEJSCE 8

20 tys. dni na ziemi, reż. Jane Pollard i Iain Forsyth

Bez tytułu

Nick Cave o sobie samym, jako że jestem fanem tego jegomościa, nie mogło zabraknąć 20 tysięcy w tym zestawieniu. Tutaj moja recenzja tego filmu.

MIEJSCE 7

Więzy krwi, reż. Guillaume Canet

dca1066637628c3841a8e93960eab96f

Interesujący hołd złożony gigantom kina gangsterskiego. Palce lizać! Tutaj recka.

MIEJSCE 6

Pod mocnym aniołem, reż. Wojciech Smarzowski

4

Kolejna petarda od Smarzola. Nie jest to może jego najlepszy film, ale wysoki poziom utrzymany. Tu recenzyjka.

MIEJSCE 5

Witaj w klubie, reż. Jean-Marc Vallée

witaj-w-klubie-jean-marc-vallee-vue-movie-distribution-2014-01-09-008-920x611

Na świecie film ten miał premierę jeszcze w 2013, ale u nas w 2014, więc się załapał. Popisowa rola Matthew McConaughey’a, mocny, zaangażowany i odważny scenariusz.

MIEJSCE 4

Road to Paloma, reż Jason Mamoa

road_to_paloma

Największe, pozytywne zaskoczenie mijającego roku, dlatego też umieszczam ten film tak wysoko. Znany z roli Conana i z Gry o Tron Jason Mamoa udowodnił, że potrafi zrobić świetne kino drogi w klimacie In to the wild i Easy Ridera. Szapoba.

MIEJSCE 3

Wolny strzelec, reż. Dan Gilroy

maxresdefault (1)

Energia, fenomenalny Jake Gyllenhaal, klimat dużego miasta nocą i niegłupie przesłanie o żerujących na ludzkim nieszczęściu mediach. Tutaj recenzja.

MIEJSCE 2

Nimfomanka, reż. Lars von Trier

460272_1.1

Kolejny intrygujący, oryginalny i mocny obraz von Triera. Pierwsza część miała premierę w 2013 roku, ale u nas na początku 2014, więc wszedł do zestawienia. No i rzecz jasna od razu na podium. W zasadzie każdy film tego ekscentrycznego Duńczyka to jest dla mnie duże, artystyczne wydarzenie.

MIEJSCE 1

Wilk z Wall Street, reż. Martin Scorsese

5793883-wilk-z-wall-street-900-609

Powrót mistrza do formy sprzed lat. Absolutna petarda, która zmiotła konkurencję. Podobnie jak w przypadku Witaj w klubie i Nimfomanki na świecie wyszedł w 2013, a w Polsce szalał w kinach na początku 2014 roku. Wspaniałe, epickie, bezkompromisowe kino. Czapki z głów. Tutaj moja recenzja.

To tyle ode mnie. Ciekaw jestem Waszych opinii. Jakie są Wasze typy?

Written by

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet