Office 2016 Key Office Professional Plus 2016 Genuine Original Key & Digital Download Activate both 32 / 64 bit version. Support all Languages Version microsoftwarestore Windows 10 Product Keys on sale now 70% off! Microsoft Store offers cheap Windows 10 Keys, Windows 7 Keys and Office 2013 Keys at lowest prices. https://www.parajumpersonlinesale.be parajumpers sale

Najbardziej wyczekiwane premiery kinowe 2014

Obraz1

Co tu dużo gadać, jeśli chodzi o rok 2014 to najbardziej czekam na nowy film Wojtka Smarzowskiego. Jego filmy zawsze są wydarzeniem. Ale wydarzeniem będą także inne premiery. Spójrzcie na najbardziej wyczekiwane przeze mnie filmy nadchodzącego roku. Każdy z nich teoretycznie może okazać się wspaniałym filmem, ale i totalną porażką. Pożyjemy, zobaczymy.

POD MOCNYM ANIOŁEM

332dc49d105f2ee19192be3f27984602_1361332884

Smarzowski zabrał się za prozę Pilcha. Pod mocnym aniołem czytałem bardzo dawno temu i jedyne co pamiętam jeśli chodzi o tę prozę to to, że mi się podobała. Nie mam zamiaru odświeżać sobie jej przed seansem, bo wolę oglądać nowe dzieło Smarzowskiego na świeżo, bez żadnych książkowych skojarzeń ani oczekiwań. Marzę po prostu o tym, aby zatopić się w smarzowszczyźnie. Kolejny raz wejść w ten gnuśny, śmieszno straszny świat i rozkoszować się wielkim kinem. Myślę, że będzie mi to dane.

Premiera już 17 stycznia.

NOE, WYBRANY PRZEZ BOGA

noah-darren-aronofsky-russel-crowe-watch-first-trailer-movie-released-2014-1024x601

Darren Aronofsky zabrał się za biblijną historię o Arce Noego. W tytułowej roli obsadził charyzmatycznego Russella Crowe. Czuję takie samo napięcie, jakie odczuwałem parę ładnych lat temu przed premierą Aleksandra Oliviera Stone’a. To będzie albo wielka porażka albo spektakularny sukces. Nie da się inaczej. Zwiastuny wyglądają epicko, obsada świetna bo oprócz Russella na ekranie zobaczymy m.in. Jennifer Connelly, Anthony’ego Hopkinsa czy Ray’a Winstone. Gdybym miał obstawiać, obstawiałbym spektakularny sukces. Tylko, że przed Aleksandrem nastawienie miałem podobne…

Polska premiera już 28 marca.

ROBOCOP

robocop_2014_movie-1400x1050

Nie to żebym lubił hollywoodzkie remaki, ale ten zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Robocop to klasyk ery VHS i nawet nie łudzę się, że zachowa tamten niepowtarzalny urok. Ale ten film może okazać się za to bardzo sprawnym i wciągającym kinem akcji z elementami dramatu społecznego. Na to liczę. Tym bardziej, że za kamerą stanął José Padilha – piekielnie zdolny brazylijski reżyser, autor ze wszech miar zajebistych Elitarnych.

Polska premiera już 7 lutego.

NIMFOMANKA

Obraz2

Każdy film Larsa von Triera jest dla mnie wydarzeniem. Może mi się podobać lub nie, ale pewne jest, że zapamiętam go na bardzo bardzo długo. Nimfomanka jest podobno lekką, poetycką opowieścią o podróżach erotycznych kobiety – Joe (w tej roli Charlotte Gainsbourg). Biorąc pod uwagę niedawnego Antychrysta i przewrotność Triera jakoś nie chce mi się w to wierzyć 🙂 ale może się mylę.

Polska premiera już 10 stycznia.

SIN CITY: A DAME TO DIE FOR

josh-brolin-sin-city-a-dame-to-kill-for-570x364

Druga część najmroczniejszej ekranizacji komiksu wszech czasów skupi się na postaci Dwighta, granej przez Clive’a Owena. Dwight spotka na swojej drodze tajemniczą famme fatal, której nie będzie mógł się oprzeć. Pierwsza część bardzo mi się podobała, wyczekuję drugiej przebierając nóżkami.

Premiera zaplanowana jest na 14 sierpnia.

THE EQUALIZER

pobrane

Antoine Fuqua, twórca niezapomnianego Dnia Próby, tym razem znów zaprosił do współpracy Denzela Washingtona i tworzy thriller na podstawie starego i zapomnianego serialu telewizyjnego. Fabuła jest dość prosta – emerytowany agent wywiadu zmienia się w mściciela służącego bezbronnym. Gdy postanawia pomóc młodej prostytutce, wplątuje się w kłopoty ze strony rosyjskiej mafii. Mam przeczucie, że to będzie świetne i emocjonujące kino.

Polska premiera zaplanowana jest na wrzesień.

DIABELSKIE NASIENIE

Obraz3

Fabuła tego horroru przywodzi na myśl Omena, Egzorcystę czy Dziecko Rosemary. Para młodych Amerykanów w podróży poślubnej na Dominikanie traci świadomość.. Wkrótce po powrocie kobieta przekonuje się, że jest w ciąży i zaczyna ulegać niezwykłej przemianie. Jej mąż nabiera podejrzeń, że za ten stan odpowiedzialne są siły nie z tego świata. Zwiastuny sugerują, że film zrealizowany jest w popularnej ostatnio formule mockumentary. Może okazać się, że to będzie świetny horror.

Polska premiera w Dzień Zakochanych, 14 lutego 🙂

KILL BILL VOL 3

Obraz4

Tak na dobrą sprawę nie wiadomo czy ten film w ogóle powstanie. Do mediów docierają sprzeczne informacje. Fabuła będzie się podobno działa w 15 lat po wydarzeniach z poprzednich części, a bohaterką tym razem będzie córka Vernity Green mszcząca się na Czarnej Mambie za śmierć matki. Znając Tarantino możemy się po tym filmie spodziewać wszystkiego.

Data premiery nieznana.

Written by