Office 2016 Key Office Professional Plus 2016 Genuine Original Key & Digital Download Activate both 32 / 64 bit version. Support all Languages Version microsoftwarestore Windows 10 Product Keys on sale now 70% off! Microsoft Store offers cheap Windows 10 Keys, Windows 7 Keys and Office 2013 Keys at lowest prices. https://www.parajumpersonlinesale.be parajumpers sale

Louie, czyli neurotyczny 40-latek opowiada kawały

24504

Louie CK to amerykański komik uprawiający stand-up. Stand-up to jedna z najtrudniejszych komediowych form artystycznych. Koleś wychodzi na scenę uzbrojony w mikrofon, jego zadanie to zabawić publiczność. Nie ma tematów tabu, wszystkie chwyty dozwolone. Ważne, aby publika zanosiła się śmiechem i dobrze się bawiła. 

Oto Louie w akcji:

„Louie” to zaś na poły autobiograficzny serial, w którym Louie CK gra siebie. Sporo tu dramatu, sporo komedii i dużo występów Louiego. Serial ma krótką formę – odcinki trwają od 20 do 30 minut. Dzięki tak krótkiej formie nawet poważne i nieśpieszne odcinki nie nudzą zbyt mocno.

Ogląda się to przyjemnie, choć odcinki są nierówne. Niektóre powalają, inne trochę przynudzają (szczególnie te z 4 sezonu, gdzie zaczyna się już odczuwać zmęczenie materiału).

Siłą serialu jest główny bohater.

lou_duckling_1867-7c5a3fe76e4f54a9bd19368d732436677b2f689b-s6-c30

To on wszystko niesie na swoich plecach. Louie jest rozbrajająco autentyczny. Nie pozuje tu na nikogo kim nie jest. Ma wady, czasami jest żałosny, czasem tchórzliwy, ale zawsze rozbrajająco szczery. Serial jest tak autentyczny, że momentami można odnieść wrażenie, że jest to talk show, w którym kamera rejestruje codzienność głównego bohatera.

Dobrze prezentują się zarówno watki komediowe jak i dramatyczne. Prawdziwą perełką są sceny z córkami Louiego – dialogi między nimi wypadają przezabawnie i przeuroczo, a młode aktorki spisują się wyśmienicie.

louie_daughters

Louie na bank spodoba się zarówno fanom Woodiego Allena, jak i Quentina Tarantino. Jest zabawnie, momentami poważnie i refleksyjnie, a czasem surrealistycznie i absurdalnie.

Warto dać szanse temu serialowi, bo to kawał porządnej rozrywki. Nie zniechęcajcie się tylko słabym pierwszym odcinkiem. Mówiąc szczerze dawno nie widziałem tak beznadziejnego i zniechęcającego pilota. Na szczęście od drugiego zaczyna się już prawdziwy Louie. Polecam!

Written by

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet