Office 2016 Key Office Professional Plus 2016 Genuine Original Key & Digital Download Activate both 32 / 64 bit version. Support all Languages Version microsoftwarestore Windows 10 Product Keys on sale now 70% off! Microsoft Store offers cheap Windows 10 Keys, Windows 7 Keys and Office 2013 Keys at lowest prices. https://www.parajumpersonlinesale.be parajumpers sale

Kiedy byłem mały i oglądałem film, to zawsze mówiłem kim jestem

batman-heroes-kids-robin-Favim.com-132643

Któż tak nie robił w dzieciństwie? Chyba każdy. Bawiąc się na podwórku, kłóciłem się z kolegami kto jest kim w niedawno obejrzanym przez nas filmie.

Prosty przykład – w telewizji leciał akurat Rambo. Następnego dnia każdy był Stallonem. Nikt oczywiście nie chciał być szeryfem, ktoś tam, kto chciał być oryginalny, postanowił zostać Pułkownikiem Samuelem Trautmanem, czyli tym gościem w bereciku, który starał się wyciągnąć Rambo z tarapatów.

Najlepsza frajda była oczywiście z serialami, np. Beverly Hills 90210 – każdy chciał być Dylanem, niektórzy Brandonem, a dziewczyny Brendą, ewentualnie Kelly. Do dziś pamiętam nieustające kłótnie o to, kto kim jest. Czasami godziliśmy się na dublowanie, szczególnie gdy zebrała się większa grupa dyskusyjna. Wówczas trzeba było iść na kompromis i kończyło się tym, że było na przykład pięciu Dylanów i trzech Brandonów. Bez sensu.

Oto 7 najciekawszych postaci, którymi byłem w dzieciństwie. Nie będę wymieniał tu tych najbardziej oczywistych typu Rambo, Rocky czy np. Schwarzenegger z Predatora, bo nimi chciał być każdy. Postaram się za to przypomnieć sobie te mniej oczywiste charaktery.

No to jedziemy:

Rusek grany przez Dolpha Lundgrena, przeciwnik Rockiego w 4 części

rbwc-ivan-draco rocky-iv-1985-01-g

Imponował mi i tyle. Nie da się ukryć, że był z niego kawał skurwysyna. Bezlitosny twardziel o stalowym ciosie. I to spojrzenie. Masakra!

Latający pies z Niekończącej się opowieści

9c11ef3022594e0ed7f69b443d6a4eceNeverEnding-Story[1]

Jakkolwiek absurdalnie to nie zabrzmi – byłem wielkim, latającym psem, przyjacielem głównego bohatera, który pomagał mu podczas jego przygód. Właściwie to był smok, ale mi zawsze przypominał wielkiego psa. Chciałem nim być, bo skubaniec umiał latać, a ja zawsze chciałem se poszybować.

Po latach zobaczyłem ten mem, i… już nie chcę nim być.

z14196440Q

John Connor z Terminatora II

ed-furlong-termina_1228359a Edward

O dziwo, nie chciałem być Schwarzeneggerem, tylko właśnie tym zbuntowanym dzieciakiem, który w przyszłości miał zostać przywódcą ruchu oporu przeciwko maszynom. Dlaczego? To proste! Terminator musiał się go słuchać! Ha! Jak jakiś kumpel był Terminatorem (w pierwszym odruchu oczywiście chciał być nim każdy), to popadł w nie lada tarapaty, bo musiał wykonywać moje rozkazy 🙂

Dr Emmett Brown, czyli genialny naukowiec z Powrotu do przyszłości

Newface840436-doc

Każdy z moich kumpli chciał być oczywiście Michaelem J. Foxem, ale mi zawsze najbardziej podszedł właśnie profesorek. Był energiczny, ekscentryczny, po prostu fajny gość. No i wymyślił podróże w czasie, gdyby nie on Fox by nie pofikał.

Sean Connery z Nieśmiertelnego

343412_1.1

W sumie trochę podobna postać do Emmeta. Chociaż nie, z charakteru zupełnie inna, ale z tej samej kategorii – mędrców, autorytetów dla głównego bohatera. Szkoda tylko, że ginie 🙁

Bolo Yeung z Krwawego Sportu z Van Dammem

21454_2_large 0343983 bolo-Yeung-cheneese-bodybuilder-300x300

Maszyna do zabijania. Dobrze napsuł krwi Van Dammowi. Skubaniec może nie był za szybki, ale jak już trafił, to nie było silnego na niego.

Baraka z Mortal Kombat

MK Baraka mortal-kombat-2-baraka-2

Co prawda to nie film, tylko gra komputerowa, ale nie mogłem go nie wymienić. Może nie za ładny, ale za to jego nożyki potrafiły zdziałać cuda. Zawsze jak grałem w Mortala, to byłem właśnie nim. Uwielbiałem tę postać.

I to by było na tyle. A kim Wy byliście, jak byliście mali?

Written by

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet